Збірна України з футзалу у товариському матчі обіграла команду Екстра-ліги

20.03.2016 16:10 399 0

Збірна України у межах підготовки до першого стикового матчу Чемпіонату світу-2016 проти Словаччини провела у Києві контрольний матч проти команди Екстра-ліги ЛТК/ІнБев/НПУ та перемогла з рахунком 3:1.

У цій зустрічі тренерський штаб національної команди перевірив у дії всіх гравців, які є у розпорядженні, інформує сайт Асоціації футзалу України.

Суперники збірної показали непогану гру та навіть відкрили рахунок у матчі. Після подачі з кутового точним ударом відзначився Павло Концеба.

Проте не пройшло і трьох хвилин, як Петро Шотурма рахунок зрівняв. А перед самою перервою позиційна атака збірної України завершилася влучним ударом Дениса Овсяннікова.

Після перерви Олександр Косенко продовжив експерименти з четвірками.

Дебютант національної команди Ігор Борсук відзначився гольовим пасом. У середині другого тайму капітан ФК Хіт прикрив м’яч корпусом і відпасував на Віталія Кисельова, який  встановив остаточний рахунок у контрольному матчі.