Чемпіонат Європи. Українці виграли срібло та бронзу в греко-римській боротьбі. ВІДЕО

12.03.2016 23:57 553 0

У перший день змагань чемпіонату Європи з греко-римської боротьби, що проходить в Латвії, українці виграли дві медалі.

У вазі понад 130 кг срібло завоював Олександр Чернецький, який у фіналі поступився турку Різа Каялу.

Бронзовим призером у вазі до 59 кг став Дмитро Цимбалюк. У "бронзовій" сутичці Цимбалюк переміг хорвата Івана Лізатовича.

Дмітрій Тімченко у категорії до 98 кг у бронзовому поєдинку програв представнику Туреччини Ченку Ілдему.

В 1/8 фіналу припинив боротьбу у вазі до 66 кг Денис Дем`янков, який програв болгарину Константіну Івановичу.

Нагадаємо, що у вільній боротьбі чоловіча збірна України посіла четверте загальнокомандне місце.