Валентина Шевченко виграла марафон в Італії

22.02.2016 08:27 1079 0

Українка Валентина Шевченко здобула яскраву перемогу на марафоні Gran fondo Val Casies в італійських Доломітових Альпах. За два дні 40річна українка пробігла цілих 84 км, пише xsport.ua.

У суботу бронзовий призер чемпіонату світу - 2009 зайняла третє місце в 42-кілометровій гонці класичним стилем. Валентина програла Катєрінє Смутной, колишній чешці, що виступає за Австрію, і чешці "діючій" Аделиіе Будіковой. Програш на дистанції 42 км переможниці, молодшої Валентини на 8 років, склав 7 хвилин, а відставання від другого місця - всього 55 секунд.

А в неділю українка, яка в 2004 році виграла Кубок світу на довгих дистанціях, примудрилася не лише пробігти, але і виграти аналогічну дистанцію коньковим стилем. На фініші Валя билася за перемогу з німкою Джесікою Мюллер і виграла у 27-річної лижниці 13 секунд.

Нагадаємо, що Валентина Шевченко була прапороносцем збірної України на Олімпіаді в Сочі.