На Grand Slam У Парижі українці без медалей

08.02.2016 07:53 180 0

На Grand Slam У Парижі українські дзюдоїсти залишилися без медалей. Переважна більшість представників України завершили боротьбу в другому колі і не дійшли до втішних сутичок.

У вазі до 73 кг Сергій Дребот програв в другому колі корейцю Ану Чангрумі який виграв змагання. Вадим Синявський у категорії до 90 кг поступився в другому колі бразильцю Едуардо Беттоні, а Кеджау Ньябалі програв Варлі Ліпертіані з Грузії.

У вазі до 100 кг Артем Блошенко програв франузу Джирилле.

Станіслав Бондаренко у категорії понад 100 кгр поступився Ору Сассано з Ізаїлю, а Олександр Гордієнко Рою Меррою з Голландії.

У жінок у вазі +78 Ірина Кіндерська програла в другому колі Нунес Рошелья з Бразилії.

У вазі до 78 кг Вікторія Туркіс поступилася Марті Торт з Іспанії.

Вже в першому раунді у вазі до 48 кг завершила змагання Марина Черняк, яка програла Лімі Такіана з Гвінея-Біссау.

Нагадаємо, що українець Дмитро Бережной виграв золото на Континетальному Кубку.