Абраменко долетів до п'єдесталу на етапі Кубку світу з фристайлу у Пекіні

21.12.2015 10:56 569 0

Третє місце зайняв український фристайліст Олександр Абраменко на першому у сезоні етапі Кубку світу з лижної акробатики у Пекіні.

Бронза китайської проби стала вже п'ятою кубковою нагородою у кар'єрі 27-річного спортсмена з Миколаєва.

У Пекіні турнір був розбитий на два дні. "Бронзовий" успіх прийшов до Абраменка у другий.

У фіналі спортсмен зробив стрибок на 109,29. Тим не менш, тільки замкнув топ-6, інформує "Спорт-Экспресс в Украине".

На вирішальний тур вихованець Юрія Кобельника та підопічний Енвера Аблаєва заявив більш складний варіант потрійного сальто з чотирма гвинтами "дабл фул-фул-фул". 105,43 бала визначили його на п'яте місце.

Останній день був командним, який українське тріо у складі Олександра Абраменка, Миколи Пуздерка й Ольги Полюк завершило на восьмому місці.

Водночас, кваліфікаційна для командної першості спроба йшла в особистий залік кожному спортсмену. І ось тут Олександр показав бронзовий результат, на 119,91 бала виконавши "гвинт-два-гвинт".

Нагадаємо, у березні 2015 року Абраменко виграв етап Кубку світу з фристайлу у Мінську.