Завадський і Почтарьов відзначилися бронзами на турнірах у Туреччині та Мексиці

21.12.2015 08:29 481 0

Чемпіон України Дмитро Завадський завоював третє місце у чоловічій одиночній категорії на міжнародному турнірі з бадмінтону рівня International Challenge з призовим фондом 15 тисяч доларів, який проходив з 17-20 грудня у Мерсіні (Туреччина).

Про це йдеться у прес-релізі Федерації бадмінтону Харківської області, який отримав Чемпіон.

Завадський (69-й у світовому рейтингу) був "сіяний" шостим. В 1/16 фіналу він легко обіграв турецького бадмінтоніста, а в 1/8-й декласував представника Узбекистану.

У чвертьфіналі Дмитро у напруженій боротьбі здолав ще одного представника господарів Емре Вураля (122-й): 23:21, 21:19. У півфіналі харків'янин зустрічався з 19-річним спортсменом з Індії Харшилем Дані (249-й), який і здобув перемогу у матчі: 21:19, 21:16, залишивши Дмитра на третьому місці.

Водночас, віце-чемпіон України Артем Почтарьов посів третє місце у чоловічій одиночній категорії на етапі Кубку світу з призовим фондом 50 тисяч доларів, який проходив 15-20 грудня у Мехіко (Мексика).

Він (85-й у світовому рейтингу) в 1/32 фіналу обіграв американського бадмінтоніста, в 1/16-й - малазійського спортсмена, а в 1/8-й - представника господарів турніру.

У чвертьфіналі Почтарьов вийшов на першого "сіяного" бадмінтоніста з Індії Еджея Джейрама (22-й). Першу партію очікувано виграв індієць - 21:12. Але далі українцеві вдалося переломити хід гри - двічі по 21:14.

Суперником Артема по півфіналу став спортсмен з Таїланду Паннавіт Тонгнуам (158-й за підсумками 9 турнірів). Виграв таєць - 21:16, 21:17.

Артем Почтарьов став володарем бронзової медалі на етапі Кубку світу та набрав 3850 очок, що йдуть в олімпійський залік.