Під час гри Франція - Німеччина евакуювали зі стадіону Франсуа Олланда

14.11.2015 12:03 566 0

Один із серії терактів у Франції, які сталися ввечері 13 листопада, відбувся на території найбільшого стадіону країни – "Стад де Франс".

Цей стадіон буде головною ареною чемпіонату Європи з футболу-2016, який через півроку повинна прийняти Франція.
На "Стад де Франс" у тому числі відбудеться фінальний матч турніру. Загалом матчі Євро-2016 пройдуть на 10 французьких стадіонах.

Також слліж зазначити, що за місяць, 12 грудня, у Парижі запланована церемонія жеребкування Евро-2016

За попередніми даними, вибух стався біля одного з барів під час першого тайму товариського матчу між збірними Франції та Німеччини близько 21:20 за місцевим часом.

За даними поліції, в результаті вибуху загинули 4 людини – один з відвідувачів матчу і троє смертників.
Президент Франції Франсуа Олланд, який був присутній на матчі, був евакуйований.

Потужні розриви були чутні в чаші стадіоні, проте матч не був перерваний і був дограний до кінця. Франція перемогла Німеччину з рахунком 2:0.

Після закінчення матчу вболівальники вийшли на газон стадіону "Стад де Франс", так як не могли покинути стадіон - виходи з арени були закриті з міркувань безпеки, пише Українська правда.

Через деякий час виходи були відкриті й глядачі без паніки змогли залишит стадіон.

Футболісти збірної Німеччини змогли покинути "Стад де Франс" лише через кілька годин після матчу.

Німці залишалися на стадіоні протягом 3,5 годин, тому що їм не могли гарантувати безпеку по дорозі в готель, який знаходиться в центрі Парижа. У підсумку гравців вивозили в декількох мікроавтобусах в супроводі поліції.