Українки вибороли бронзу на ЧЄ-2015 зі спортивної аеробіки

10.11.2015 14:28 294 0

У неділю, 8 листопада, у португальському містечку Елваш розіграли всі комплекти нагород 9-го чемпіонату Європи зі спортивної аеробіки.

Збірна України вибороли одну медаль серед дорослих, інформує сайт Спортивного комітету України.

На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися дівчата у змаганнях зі степ-аеробіки.

Дарія Суботіна, Дар’я Гуцалюк, Катерина Черкез, Катерина Сачик, Катерина Стоколос, Христина Матвейчук, Оксана Плющ і Єлизавета Троянова стали бронзовими призерками континентальної першості.

Дівчата значно покращили свій кваліфікаційний результат, піднявши оцінки майже на 0,7 бали. У фіналі наша вісімка набрала суму у 17.000 балів.

Чемпіонками Європи стали росіянки (17.500). Друга позиція у представниць Угорщини (17.450).

В юніорській частині турніру українцям відзначитися на подіумі не вдалося.