ЧЄ-2016 (відбір). Жіноча збірна України програла Чехії

11.10.2015 21:48 428 0

У другому матчі відбору до чемпіонату Європи- 2016 жіноча збірна України зазнала поразки від збірної Чехії. Матч проходив на домашній для українок арені в Ужгороді і із самого початку складався драматично.

До десятої хвилини матчу збірна України програвала 4 м'ячі, але упродовж наступних 15 хвилин зробила ривок в рахунку. На перерву команди йшли при результаті 12:8 на користь команди хазяїв.

Але на початку другої половини гри Україна розгубила перевагу - передусім із-за низької результативності атак. У результаті 20:24 - Україна зазнала поразки в матчі, який треба було вигравати, щоб боротися за друге місце в групі. Головним суперником у боротьбі за другу путівку від групи - першу, швидше за все, забере фаворит, збірна Сербії - є якраз Чехія, пише xsport.ua.