На чемпіонаті Європи серед молоді українці взяли ще п'ять медалей

11.10.2015 10:03 188 0

Скарбничка медалей української збірної на чемпіонаті Європи серед юніорів та молоді до 23 років поповнилася ще п'ятьма "великими" медалями.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації важкої атлетики України.

У ваговій категорії до 63 кг (юніори) Олена Коханенко здобула срібну медаль у сумі двоборства з результатом 204 кг.

Олена Шевкопляс з результатом 199 кг виборола бронзову нагороду у цій же категорії.

Ігор Конотоп - срібний призер чемпіонату Європи у ваговій категорії до 85 кг (юніори). У ривку Ігор здобув срібло з результатом 155 кг, а за поштовх 181 кг атлету вручили бронзу.

Марія Хлян - також срібна призерка. У ваговій категорії до 69 кг її результатом у сумі двоборства - 255 кг. У ривку 100 кг принесли їй золоту медаль, а срібло у поштовху з результатом 125 кг.

У Владислава Шимченка бронза у сумі двоборства. У ваговій категорії до 105 кг (юніори) Владислав показав результат 347 кг (151+196).

Антон Плєсной - бронзовий призер першості у ривку з результатом 155 кг. Антон виступив у ваговій категорії до 94 кг (юніори) та з результом у сумі двоборства 340 кг (155+185) зайняв четверте місце.

Анастасія Шишанова у ваговій категорії до 75 кг (юніори) здобула бронзу у ривку - 93 кг. У поштовху спортсменці підкорилися 111 кг. У сумі двоборства - четверте місце та 204 кг.

Нагадаємо, до цього у збірної України було дві "великі" медалі.