На юніорському чемпіонаті Європи з акробатики в України п'ять нагород

05.10.2015 18:04 108 0

У німецькому місті Різа минулими вихідними завершилися дві континентальні першості зі спортивної акробатики.

У межах 11-го чемпіонату Європи серед юніорів українські акробати вибороли 5 нагород, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Срібними призерами змагань стали віце-чемпіонки світу 2014 року Анастасія Азарова та Катерина Темнохуд. Представниці Білгород-Дністровського здобули 27.350 балів за виконання темпової вправи та поступилися лише дуету з Бельгії.

Одеська пара Христина Литвинець і Владислав Остапенко двічі піднімалися на п’єдестал пошани. 13-річні спортсмени стали бронзовими призерами турніру у балансуванні та багатоборстві (27.400 і 80.980 пунктів).

Чоловіча четвірка з Днепродзержинська у складі Дениса Афанасьєва, Владислава Алєксєєва, Владислава Горенича й Андрія Осадчого також двічі стала "бронзовою". У вправі на балансування й у багатоборстві (27.250 і 81.400).

Одночасно з юніорськими змаганнями відбувався 27-й чемпіонат Європи зі спортивної акробатики серед дорослих.

Представники "синьо-жовтої" збірної не змогли посісти жодного призового місця.