Збірна України з армреслінгу виборола 18 нагород на чемпіонаті світу у Малайзії

05.10.2015 17:16 155 0

З 26 вересня по 4 жовтня у малайзійський столиці Куала-Лумпур проходила світова першість з армреслінгу серед дорослих, ветеранів, юніорів і юнаків.

Українські спортсмени вибороли 18 медалей, з яких 7 золотих, 3 срібних і 8 бронзових, інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Першою чемпіонський титул у Малазії завоювала Вікторія Ілюшина з Харкова. У вазі до 55 кг вона виграла два золота й стала 15-кратною чемпіонкою світу.

Третє "доросле" золото для збірної отримав рівнянин Олег Жох. У 80 кг на лівій руці він вп’яте поспіль виграв планетарний форум.

Єдине срібло серед дорослих спортсменів виборов харків’янин Дмитро Безкоровайний (в 55 кг на лівій руці). Бронзові відзнаки на рахунку Айдера Алидинова з Криму (до 100 кг) та двох киян - Антона Калязина (110 кг) та Ірини Рожещенко (до 80 кг).

Вперше на найвищій сходинці ЧС опинилися юніори Ленур Катаєв (80 кг) і Ксенія Безугла (65 кг). Юніорський ЧС підкорився й Анастасії Гончаренко з Криму. Вона виборола золото та бронзу у 50 кг.

Спортсмен з Вінниці Дмитро Пастух посів третю сходинку в категорії понад 90 кг. У програмі юнаків до 18 років Аліна Костик (65 кг) та Богдан Резниченко (70 кг) зібрали бронзовий врожай.

Серед ветеранів киянин Владислав Дзисяк вперше посів перше місце в категорії до 70 кг, а Євген Гуленок із Сум виборов бронзу у надважкій вазі +100 кг.