Чемпіонат світу. У ходьбі на 50 км Главана дискваліфікували, Банзерук став 15-им

29.08.2015 12:47 313 0

Для Ігоря Главана змагання з ходьби на 50 км були вже другими на чемпіонаті світу у Пекіні.

Тиждень тому він став четвертим на "двадцятці", інформує сайт Федерації легкої атлетики України.

Проте зараз результату показати не вдалося - судді дискваліфікували його на 38-му кілометрі дистанції після трьох попереджень.

"У нашому виді суб’єктивне суддівство. Наприклад, деяких спортсменів, яких зняли на двадцятці, і які також йшли 50 км, сьогодні не чіпали. А в мене вийшло навпаки", - сказав він.

"Я на 20-ці йшов нормально, з вищою швидкістю, і не було помилок. А тут йшов тихіше, і знайшли помилки. Рішення суддів здалося мені дивним, але це рішення суддів, їм зі сторони видніше", - додав Главан.

Сергій Будза у ходьбі на 50 кілометрів посів 19-е місце з часом 3 години 52 хвилини 15 секунд. Проте, як розповів сам спортсмен, розраховував він на значно більше.

А найкращим з трьох українців, які взяли участь у змаганнях, став Іван Банзерук. Він подолав дистанцію за 3 години 52 хвилини 15 секунд і посів 15-е місце.