Шевкопляс та Обухов - чемпіони Європи серед юнаків та дівчат

10.08.2015 14:58 255 0

На чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 15-ти та 17-ти років, який відбувся у Ландскруні (Швеція) українці здобули ще дві золоті медалі.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації важкої атлетики України.

Олена Шевкопляс виборола золоту медаль у ваговій категорії до 63 кг (до 17 років). Переможна сума двобоства Олени - 195 кг: у ривку атлетка зафіксувала 89 кг, а результат у поштовху склав 106 кг.

Ще одну золоту нагороду здобув донеччанин Ігор Обухов. У ривку Ігорю підкорилася штанга вагою 136 кг, а у поштовху атлету не було рівних - 181 кг. Сума двоборства 317 кг дозволила піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу у ваговій категорії до 85 кг (до 17 років).

У ваговій категорії до 77 кг (до 15 років) Євген Никоненко здобув бронзову нагороду. Результат спортсмена у сумі двоборства складає 237 кг: у ривку Євгену підкорилася штанга вагою 107 кг, а у поштовху - 130 кг.

Назар Дерев'янко виборов "малу" бронзову медаль у ривку - Назар зафіксував штангу вагою 98 кг. Сума двоборства 209 кг принесла важкоатлету 4-е місце.

Дві учасниці представяли Україну у ваговій категорії понад 69 кг (до 17 років) - Кисіль Валентина та Шишанова Анастасія. І обидві важкоатлетки поповнили скарбничку медалей України. Валентина здобула "малу" срібну медаль у ривку (90 кг), а Анастасія "малу" бронзову медаль у тому ж ривку (88 кг).

Нагадаємо, раніше Сухоцький завоював золоту медаль.