Українець Сухоцький завоював золоту медаль на чемпіонаті Європи серед юніорів

05.08.2015 09:53 141 0

На Чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 15 та 17 років, який проходить у м. Ландскруна, Швеція з 1 по 8 серпня 2015 року, Україну представлять 17 юних важкоатлетів.

Вже завершили боротьбу за медалі 6 наших важкоатлетів, повідомляє прес-служба ФВАУ.

Гангур Марія з сумою двоборства 125 кг (ривок 58 кг і поштовх 67 кг) зайняла 5 місце у ваговій категорії до 48 кг (до 15 років).

Гришин Тарас став лідером групи Б у ваговій категорії 62 кг (до 17 років) з результатом у ривку 101 кг, в поштовху 132 кг і сумою двоборства 233 кг.

Конотоп Каміла у ваговій категорії до 53 кг (до 15 років) вела напружену боротьбу за медалі європейської першості, проте результат у сумі двоборства 155 кг дозволив Каміла зайняти 4 місце. В ривку нашій важкоатлетці підкорилася штанга вагою 70 кг, а в поштовху 85 кг.

На 9 місці у ваговій категорії до 56 кг (до 15 років) Антон Марущак. Атлетові вдалося показати результат у сумі двоборства 180 кг (78 кг і 102 кг).

Макарова Ганна на 7 місці у ваговій категорії до 58 кг (до 15 років) з сумою двоборства 121 кг: ривок 56 кг і поштовх 65 кг.

І чемпіоном Європи став представник Дніпропетровщини – Сухоцький Дмитро.

У ваговій категорії до 56 кг (до 17 років) Дмитро став беззаперечним лідером у ривку з результатом 102 кг.

Поштовх 120 кг і сума двоборства 222 кг дозволили нашому важкоатлету піднятися на найвищу сходинку п’єдестала пошани Чемпіонату Європи серед юнаків та дівчат до 17 років 2015 року.