Жіноча збірна України знову програла полячкам і не потрапила на Чемпіонат світу-2015

15.06.2015 18:00 101 0

У Щецині (Польща) у неділю, 14 червня, відбувся матч плей-офф чемпіонату світу з гандболу, у якому збірна Польщі обіграла команду України та виборола путівку на світову першість.

Матч завершився з рахунком 30:22, інформує офіційний сайт Федерації гандболу України.

Українки, які програли перший матч плей-офф в Ужгороді з рахунком 18:24, із самого початку мали небагато шансів на загальний успіх за сумою двох матчів.

У матчі-відповідь уже після першого тайму польські гандболістки вигравали з рахунком 17:9.

Після перерви господарки майданчика лише втримували здобуту перевагу та дозволили суперницям звести 30-хвилинку внічию - 13:13.