Ярмоленко: У нас моментів у першому таймі практично не було, тільки зі стандартів

15.06.2015 08:10 483 0

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко після перемоги над Люксембургом (3:0) в матчі відбірного турніру Євро - 2016 підкреслив, що вдала гра суперника не стала для нього сюрпризом.

"Ви бачили, що в першому таймі моментами було дуже важко, - цитує "Футбол 24" Ярмоленка. - У нас моментів практично не було, тільки зі стандартів. А в другому таймі, коли забили, то стало легше. Прокоментувати свою гру? Ну бачите, сьогодні не вийшло забити, звичайно, я невдоволений. Але нічого страшного, найголовніше, що команда перемогла.

Люксембург особисто мене нічим не здивував, тому що я знав, що ця команда уміє грати у футбол, і вони сьогодні це довели. Могли нам в першому таймі забити, а потім невідомо, як би все склалося.