Шевчук: Перший тайм у нас вийшов дуже важким, адже пропустили небезпечну контратаку, але нас врятувала штанга

14.06.2015 21:27 348 0

Після перемоги України над Люксембургом (3:0) в ефірі каналу "Футбол 1" своїми враженнями поділився захисник "жовто-синіх" В'ячеслав Шевчук.

"Перший тайм у нас вийшов дуже важким, адже пропустили небезпечну контратаку, але нас врятувала штанга. Створили ряд моментів, проте важко їх назвати 100%. В другому таймі відразу забили і почали діяти в атаці агресивніше. Після забитого другого м'яча вже пішла гра, про яку ми домовлялися перед грою.

Суперник дуже добре оборонявся. Я б не хотів, щоб усі думали про збірну Люксембурга, як про слабку команду. Вони нещодавно мінімально Італії програли 0:1. У них хороша команда. Ми розуміли це, нам Михайло Іванович показував багато матчів.

Перший м'яч нам підняв настрій. При 2:0 вже була упевненість. - Гадаю, і так ми сильніші за Люксембург. Але футбольне поле показує, що дисципліна б'є клас, - цитує Шевчука footboom.com.