Українські рапіристи та шпажистки зупинилися у чвертьфіналі чемпіонату Європи

11.06.2015 22:58 316 0

У вівторок, 9 червня, у швейцарському Монтре стартувала командна частина чемпіонату Європи з фехтування.

Як і в індивідуальному заліку, першими виступали чоловіки рапіристи та жінки шпажистки, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

Для обох українських збірних у цей день боротьба за медалі завершилася у чвертьфіналі. Причому й ті, й інші мали шанс на перемогу.

У шпажисток українок засмутила збірна Румунії - 25:31. Однак Олена Кривицька, Яна Шемякіна, Анфіса Почкалова й Анастасія Івченко більше у цей день помилок не допускали.

У боротьбі за місця з 5-го по 8-е українки послідовно обіграли спочатку Росію (45:38), а потім Угорщину (33:32) та фінішували п'ятими.

Водночас, українські рапіристи поступилися збірній Франції - 35:45. Французи у підсумку стали переможцями цьогорічного чемпіонату.

А українці фінішували на 7-му місці. Крім французів, не по зубах їм цього дня виявилися поляки (35:45), а от у білорусів вони виграли без проблем (45:38).

Нагадаємо, українські шаблістки завоювали бронзу на чемпіонаті Європи.