Вороніна - бронзовий призер чемпіонату Європи

07.06.2015 21:10 284 0

На чемпіонаті Європи з фехтування в Швейцарії в скарбничці збірної України з'явилася перша медаль, яку завоювала Олена Вороніна.

До цього дня Вороніна вже була володаркою двох медалей чемпіонатів світу, в тому числі золота, і двох нагород чемпіонатів Європи - але тільки в командній першості.

Вороніна, обігравши в напруженому поєдинку румунку Бьянку Паску 15:14, пройшла до півфіналу, гарантувавши собі як мінімум бронзу.

Цим мінімумом довелося обмежитися - в піфіналі українка поступилася призеру Олімпійських Ігор і п'ятикратній чемпіонці світу Софьє Вєлікой з Росії з рахунком 9:15, пише xsport.ua.

Ольга Харлан почала свій шлях з перемоги над угоркою Анною Мартон (15:4), далі виграла у росіянки Юлії Гаврілової (15:7) і в чвертьфіналі несподівано для всіх "спіткнулася" об італійку Росселлу Грегоріо.

Весь бій Ольга трималася впевнено, і нічого не віщувало біди аж до рахунку 11:12, після якого італійка "впіймала удачу за хвіст", передає сайт НФФУ.