ЧС-2015 (відбір). Жіноча збірна України програла Польщі

07.06.2015 14:26 165 0

Жіноча збірна України у суботу, 7-го червня, в першому поєдинку плей-офф до чемпіонату світу в Данії поступилася команді Польщі з рахунком 18:24.

Українка Ірина Глібко відкрила рахунок, але вже з 10-тої хвилини стало зрозуміло, що суперник грає значно активніше.

До того ж, в українок нічого не клеїлось – дуже часто втрачали м’яча в простих передачах. Після першого тайму рахунок був 8:14.

Після перерви головний форвард команди Ольга Ніколаєнко тричі з вигідних позицій не забила голи, повідомляє прес-служба ФГУ.

Польща, яку підганяли нечисленні фанати, які завітали в Ужгород, надійно тримала оборону та користувалися помилками українок. В підсумку 18:24 на користь гостей.

Зазначимо, після гри головний наставник збірної Борис Петровський зізнався, що "жовто-блакитним" дуже не вистачало зіграності, адже це тільки другий матч команди після Євро-2014.