Анастасія Івченко - найсильніша шпажистка України

12.05.2015 15:43 318 0

9-10 травня 2015 року у Києві відбувся турнір найсильніших з фехтування на шпагах серед жінок.

Протягом двох днів 34 титулувані спортсменки країни боролися за звання "Першої шпаги" України, інформує сайт Національної федерації фехтування України.

Цього разу безперечно найсильнішою стала львів'янка Анастасія Івченко, яка посіла перше місце як у перший, так і у другий день змагань.

У першому турі Анастасія у фіналі виграла у киянки Фейби Бежури (15:7). Третє місце розділили Влада Харькова з Ужгорода та харків'янка Владлена Хавалджи.

У другому турі "золотий" матч між Івченко виграла у Хавалджи (15:10). Бій за третє місце між львів'янкою Ксенією Пантелеєвою та Бежурою виграла перша (15:10).

У підсумку, за сумою двох днів звання найсильнішої шпаги України завоювала Анастасія Івченко, на другому місці Владлена Хавалджи, а бронза дісталася Фейбі Бежурі.