На чемпіонаті Європи (U-23) українські рапіристи програли "бронзову" сутичку

30.04.2015 00:11 179 0

З 22-го по 26-е квітня в італійському місті Віченца відбувся чемпіонат Європи для спортсменів, вік яких не перевищив 23 роки.

Про це повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Із шести видів програми українці взяли участь лише у трьох - жіночій і чоловічій шпагах, а так само чоловічій рапірі.

В останній дисципліні українці зупинилися за крок від п'єдесталу пошани.

У чоловічому індивідуальному рапірному турнірі Дмитру Чучукалу вдалося дійти до чвертьфіналу, де українець і склав зброю.

Буквально кілька уколів не вистачило рапіристам до завоювання бронзових медалей у командній першості. Дмитро Чучукало, Ярослав Степура та Пилип Колесніков послідовно вибили з боротьби британців (45:27) і білорусів (45:39), але у півфіналі поступилися німцям (25:45), а у поєдинку за бронзу програли полякам (33:45).

Що ж стосується шпажистів і шпажисток, то серед юнаків найкращий результат в індивідуальній першості показав Микита Черепахов, що завоював десяте місце.

У командних турнірах і дівчата, і юнаки фінішували на однаковому, десятому місці.