Наставник Латвії: Чесно кажучи, Україна заслужила перемогу

01.04.2015 09:13 178 0

Головний тренер збірної Іспанії Марьян Пахарь прокоментував товариський матч зі збірною України (1:1).

"Нас не вистачає поки на дві топових гри. Не потрібно казати. що нам пощастило. Терпіли до кінця, до останньої хвилини. Я казав хлопцям, в перерві, що потрібно терпіти, адже вийде Коноплянка і у збірної України будуть моменти.

Нам треба було чекати свого шансу, який з'явився у кінці гри. Сьогодні нам пощастило, але це футбол. Чесно кажучи, Україна заслужила перемогу сьогодні.

Ми хотіли зіграти агресивніше. Завдання було - грати вище, адже Україна віддала багато сил в матчі з Іспанією. Я думав, що нам вдасться змусити українців відійти на свою половину. Але з перших хвилин стало зрозуміло, що підопічні Фоменко дуже добре готові технічно і фізично.

Ми перебудувалися в другому таймі і зіграли краще. Десь вже Україна грала на контратаках, у нас стали з'являтися передумови для взяття воріт, - цитує тренера ua-football.com.