Збірна України тріумфувала на чемпіонаті світу з боротьби на поясах

28.12.2014 19:33 245 0

У Вільнюсі пройшов чемпіонат світу з боротьби на поясах Алиш. Участь у турнірі взяли майже 100 спортсменів із 22 країн.

Про це інформує офіційний сайт Спортивного комітету України.

Спортсмени збірної України посіли перше місце у загальнокомандному заліку, виборовши 6 золотих, 2 срібні та 4 бронзові медалі.

Першими в абсолютній ваговій категорії виступали дівчата, які зуміли вибороти відразу дві нагороди: Ганна Телькова отримала золото світової першості, Вікторія Сукретна - бронзу.

Згодом свою майстерність на килимі продемонстрували і хлопці. У тій же абсолютній ваговій категорії українці "забрали" собі весь комплект нагород - на першу сходинку п’єдесталу зійшов Андрій Нікітченко, на другу - Валерій Комар, на третю - Андрій Куник.

Після виступу в "абсолютці" борці змагалися у своїх вагових категоріях, де зуміли отримати 4 золота, срібло та 2 бронзи.

У ваговій категорії 80 кг не було рівних Леоніду Рябчуну, Андрій Куник взяв золото у категорії 90 кг, Валерій Комар і Костянтин Коптєв святкували свої перемоги у 100 та +100 кг, відповідно.

Срібним призером став Ярослав Мосіндз (70 кг), бронзу здобули Артур Авраміді (90 кг) та Андрій Нікітченко (+100 кг).