Завадський - бронзовий призер етапу Кубку світу у Шотландії

25.11.2014 11:30 373 0

З 19-го по 23-е листопада у Глазго (Шотландія) відбувся міжнародний турнір з бадмінтону Scottish Open Grand Prix 2014 з призовим фондом 50 тисяч доларів.

Україну на турнірі представляв багаторазовий чемпіон України Дмитро Завадський, який посів третє місце у чоловічій одиночній категорії.

Про це повідомляє офіційний сайт Федерації бадмінтону Харківської області.

В 1/32 фіналу Дмитро переміг англійського спортсменома Алекса Лейна (17:21, 24:22, 21:16). Матч 1/16 фіналу з шотландцем Джошем Нейлом також закінчився перемогою українця (18:21, 21:8, 21:8).

В 1/8 фіналу Завадський зустрівся зі ще одним англійцем Рісом Волкером. Матч пройшов без несподіванок і закінчився перемогою Дмитра - 21:14, 21:10. У чвертьфіналі Завадський легко обіграв чеського бадмінтоніста Петра Коукала - 21:16, 21:16.

Суперником Дмитра по півфіналу став фінський спортсмен Вілле Ланг. Матч був дуже напруженим і тривав 86 хвилин. Фін виграв дуель з рахунком 18:21, 21:17, 21:18.