Харківський Олімп - десятиразовий чемпіон України

25.11.2014 08:13 265 0

У неділю, 23 листопада, у матчі-фіналу Суперліги чемпіонату України з регбі-15 одеський Кредо-1963 на виїзді здолав харківський Олімп.

Перший тайм залишився за господарями. Харків'яни організували дві спроби з реалізацією, а також дроп-голом відзначився Сергій Церковний. В одеситів занесення в активі Євгена Чайки, з реалізацією та штрафним Миколи Делієргієва - 15:10.

У другому таймі одеситам вдалося зрівняти рахунок. Після розіграшу сутички біля "заліковки" Олімпу нападники Кредо продавили опонентів, і арбітр зустрічі зарахував технічну спробу 15:15. Микола Делієргієв реалізацією вперше у грі вивів гостей вперед - 17:15.

За 10 хвилин до фінального свистка Олімп завдяки штрафному Володимира Войтова відновив лідерство - 18:17. Але на останніх секундах зустрічі Делієргієв з аналогічного виду стандарту приніс Кредо-1963 мінімальну перемогу 18:20.

Зазначається, що востаннє одесити перемагали Олімп у Харкові у 2007 році.

Олімп (Харків) - Кредо-1963 (Одеса) 18:20 (15:10)

Спроби: Пономаренко (9), Гарькавий (38) - Чайка (35), технічна (60);
Реалізації: Любий (39) - Делієргієв-2 (36, 61);
Штрафні: Войтов (70) - Делієргієв-2 (40, 80);
Дроп-гол: Церковний (21).

Нагадаємо, що матч в Одесі завершився перемогою Олімпу 17:9. Завдяки цій "вікторії" підопічні Валерія Кочанова завоювали 10-й чемпіонський титул у межах чемпіонату України з регбі-15.

Кредо-1963 ж знову завоював срібні медалі національної першості, йдеться у прес-релізі одеського клубу, який отримав Чемпіон.