Тренер Люксембурга: Ми мали свої шанси у першому таймі і не використали їх

15.11.2014 21:30 213 0

Головний тренер збірної Люксембурга Люк Хольтц визнав закономірність поразки у матчі відбору до ЧЄ-2016 проти України (0:3).

"Ми розчаровані результатом, але не грою. В цьому й проявляється різниця між командами великими і маленькими. Ми мали свої шанси у першому таймі і не використали їх. Це і стало вирішальним моментом.

Фантастична гра була в Ярмоленка, забив усе, що міг. Ми знали, що Коноплянка і Ярмоленко - це топові граці, але це не означлао, що ми їх стримаємо.

Провальними були перші 15 хвилин другого тайму, дали грати українцям у свою гру, а потім була фізична втома, якісь проблеми в психології, і це стало фактором перемоги українців, - розповів тренер Люксембуру у коментарі телеканалу Футбол 1.