На юнацьких Олімпійських іграх Хлопцов встановив рекорд України

27.08.2014 16:14 473 0

Українська команда завоювала чотири медалі та встановила юнацький рекорд України на ІІ літніх юнацьких Олімпійських іграх у Нанкіні (Китай).

За словами президента та голови виконавчого комітету Федерації плавання України Дмитра Качуровського, плавці показали хороші результати, йдеться у прес-релізі ФПУ, який отримав Чемпіон.

"Наша юнацька збірна з плавання чудово виступила у Китаї. Ми сподіваємося, що для наших спортсменів ці змагання стали пробним стартом перед дорослою Олімпіадою у Ріо-де-Жанейро", - сказав він.

Перше золото українській збірній з плавання приніс Михайло Романчук на своїй основній дистанції - 400 м вільним стилем (3:49.76). Другу медаль вищого гатунку завоювала Анастасія Малявіна на 200 м брасом (2:26.43).

Срібну медаль також виборов М.Романчук на 800 м вільним стилем (7:56.34). Четверту нагороду - бронзу Олімпіади - завоювала Малявіна на 100 м брасом (1:08.16).

Найменший учасник юнацької олімпійської збірної - 15-річний Андрій Хлопцов - відзначився новим юнацьким рекордом України. Він покращив майже на дві сотих секунди свій же результат на 50 м на спині, який встановив рік тому, - 25.95.