Чемпіонат Європи. Дарина Зевіна та Дмитро Оселедець подолали кваліфікаційний раунд

20.08.2014 12:41 428 0

Українка Дарина Зевіна показала 4-й результат у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи в Берліні в запливі на 100 метрів вільним стилем.

Перемогу тут здобула угорська спортсменка Катінка Хоссу, якій Зевіна поступилася 0.72 сек.

Аліна Ватс, яка також брала участь у цьому запливі, показала результат 1:04.05, програвши Хоссу 3.97 сек, і, зайнявши 27-й рядок, не потрапивши у підсумку до півфіналу.

У чоловіків в запливі на 200 м брасом українець Дмитро Оселедець з результатом 2:13.14 зайняв 14-е місце, яке дозволило йому вийти в півфінал змагань.

Тут кращим був господар змагань німець Марко Кох - 2:09.11.

Ще один українець Валерій Димо з результатом 2:15.79, програв Коху 6.68 сек, не зумівши подолати кваліфікацію, показавши 24-й час.

Ще один наш співвітчизник Максим Шемберєв посів передостаннє 37-е місце - 2:19.4, пише хsport.ua.

Нагадаємо, українець Андрій Говоров завоював бронзову медаль у фінальному залпиві на 50 м батерфляєм.