Чемпіонат світу. Українські рапіристки фінішували лише десятими

23.07.2014 18:24 345 0

Десятим і тринадцятим місцями завершився для України другий день командних змагань чемпіонату світу з фехтування, який проходить у Казані.

На десятій позиції опинилася збірна команда жіночої рапіри, яка в 1/8 фіналу поступилася збірній США, а далі перемогла Мексику (45:34) й Угорщину (45:35).

У боротьбі за дев'яте місце українки поступилися Японії (21:45), інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

Тринадцятими фінішували українські рапіристи. В 1/16 хлопці здобули перемогу над Казахстаном (45:28), а у наступному колі поступилися Кореї (29:45).

У боротьбі за місця з 9-го по 16-е вони спочатку програли Мексиці (33:39), після чого послідовно обіграли Гонконг (20:17) і Білорусь (39:36).

Нагадаємо, у командній шаблі збірна України здобула бронзу.