Бенту: Суддя винен в цьому результаті значно більше, ніж Роналду

17.06.2014 07:50 445 0

Головний тренер збірної Португалії Паулу Бенту після поразки з рахунком 0:4 від збірної Німеччини в стартовому матчі на чемпіонаті світу - 2014 з футболу констатував, що результат гри був вирішений наперед до середини першого тайму.

"Матч закінчився в перші 25 хвилин. Німеччина контролювала гру і зіграла дуже компактно. На жаль, ми зробили надто багато персональних помилок в обороні, практично при кожному голі.

У епізоді з вилученням Пепе суддя припустився грубої помилки, неправильно оцінивши ситуацію в цілому. Репутація Пепе? Не думаю, що справа в цьому.

Роналду фізично виглядав добре. У будь-якому разі, суддя винен в цьому результаті значно більше, ніж Роналду.

Пенальті і видалення - це помилки, і нам просто не вдалося нічим на це відповісти, - цитує тренера championat.com.