Южненський Хімік - чотириразовий чемпіон України. ВІДЕО

13.04.2014 21:13 699 0

Хімік впевнено переміг Галичанку у заключному матчі 2-го фінального туру чемпіонату Украіни-2013/14 і, набравши 18 очок, вчетверте поспіль став чемпіоном.

Южненська команда зробила "золотий" дубль, поклавши медалі у завойований у грудні кубок країни. Востаннє це вдавалося Сєвєродончанці у 2009-му.

Сєвєродонецька ж команда на цей раз стала срібним призером, відставши на два очки. Орбіта другий рік поспіль завоювала бронзові нагороди.

Чемпіонат України-2013/14 з волейболу

Жіноча Суперліга

За 1-4 місця

Тур у Южному

13 квітня

"Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" - "Сєвєродончанка" 0:3 (21:25, 17:25, 13:25)

"Хімік" - "Галичанка-ТНЕУ-Укрінбанк" 3:0 (25:16, 25:16, 25:8)

"Хімік": Кальченко, Захожа, Гарелік, Трушкина, Новгородченко (к), Кодола ; Степанчук (л), Томич. Тренер - Сергій Голотов.

Підсумкове становище: Хімік - 18 (6), Сєвєродончанка - 16 (6), Орбіта - 7 (6), Галичанка - 1 (6).

Хімік відмінно налаштувався на вирішальний поєдинок, не давши засумніватися у своїй перевазі й у цьому матчі, й у нинішньому українському волейбольному сезоні.

Чемпіонська гра в "золотому матчі" принесла команді черговий чемпіонський титул.

Останнє очко Хіміка у цьому сезоні набрала Анастасія Гарелік потужним ударом з другої зони. М'яч приземлився недалеко від задньої лінії.

За підсумками чемпіонату були визначені кращі гравці в окремих номінаціях. Волейболістка Хіміка Ірина Трушкіна вже вчетверте була визнана кращою блокуючою.

Гравець Галичанки Вікторія Дельрос вдруге приймає відзнаку кращої ліберо. Кращим нападником визнано Надію Кодолу (Хімік), а зв’язуючим - 17-річна Ольга Скрипак (Орбіта-ЗТМК-ЗНУ).