Хоцяновський і Махиня-Стаднік - бронзові призери чемпіонату Європи

03.04.2014 20:42 357 0

Олександр Хоцяновський не залишився без медалі за підсумками свого виступу на чемпіонаті Європи з боротьби у Фінляндії.

У четвер українець, який представляв країну в категорії до 125 кг у вільній боротьбі, в 1/8 виграв у грека Іоанніса Арзуманідіса, а в наступному раунді - у Заслана Гаглоєва, який представляє Словаччину.

У поєдинку 1/2 українця зупинив турецький борець Таха Акгюль, повідомляє хsport.ua.

У малому фіналі Хоцяновський впевнено розібрався з Андраніком Галстяном з Вірменії, зайнявши третє місце на змаганнях.

У змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 69 кг українка Аліна Махиня-Стаднік, по черзі здолавши литовку Дануте Домікайтіте і Дарью Осоцку з Польщі, в 1/2 фіналу поступилася майбутній чемпіонці континенту росіянці Наталії Воробйовій.

У поєдинку за третє місце Махиня-Стаднік впевнено, з рахунком 5:1, здолала представницю Німеччини Алін Фокен, здобувши бронзу.

Нагадаємо, що 2 квітня бронзу для України також приніс Василь Шуптар.