Сочі-2014. Біатлон. Валя Семеренко програє бронзу на фініші гонки переслідування

11.02.2014 17:39 941 0

У вівторок, 11 лютого, на Олімпійських іграх у Сочі відбудеться гонка переслідування з біатлону у жінок.

Сайт "Чемпіон" пропонує Вашій увазі текстову онлайн-трансляцію цієї події, починаючи із 16:30 за київським часом.

Нагадаємо, що у спринтерській гонці Віта Семеренко здобула бронзову нагороду, фінішувавши третьою. Саме з цієї позиції вона і розпочне персьют.

Додамо, що напередодні гонка переслідування не склалася у наших чоловіків. Андрій Дериземля та Сергій Семенов фінішували аж у четвертому десятку.

До Вашої уваги стартова десятка та відставання біатлоністок у секундах від Анастасії Кузьміної:

...42. Юлія Джима (Україна) - 1:49

Наперед зазначимо, що є неофіційна інформація, що Юлія Джима не буде стартувати сьогодні, хоча вона підтверджена поки не була.

16:53 - Доброго вечора, шановні читачі "Чемпіона"! Розпочинаємо нашу текстову трансляцію гонки переслідування у жінок на ОІ-2014!
16:54 - Спортсменки вже на стартовій лінії та чекають 17:00. З нетерпінням цього часу чекаємо і ми!
17:00 - Поїхали! Кузьміна першою пішла у гонку.
17:00 - Пройшло 20 секунд, і у гонці вже Вілухіна та Віта Семеренко!
17:00 - Домрачева, Бергер і Валя Семеренко також вирушили! Валі потрібно зачепитися за швидконогих Дарью та Туру, які, безумовно, будуть відігравати секунди у своїх суперниць, які йдуть попереду.
17:01 - І Олена Підгрушна вже на лижах!
17:03 - От тепер точно можемо сказати, що Юлія Джима не стартувала!
17:04 - Домрачева вже випередила Віту Семеренко, але при цьому відставання від Кузьміною скоротилося.
17:04 - Віта відстає на 15 секунд, Валя - на 28, Підгрушна - на 1 хвилину і 3 секунди
17:05 - Підходять біатлоністки до вогневого рубежу.
17:06 - Кузьміна, Домрачева, Вілухіна та Віта Семеренко без промахів!
17:07 - У Валі Семеренко один промах...
17:07 - Віта Семеренко відстає на 10 секунд від Кузьміної, Валя вийшла 17-ою, і програє 43 секунди, Підгрушна без промахів, але відрив у хвилину зберігся.
17:09 - Домрачева вже майже дістала Кузьміну, Віта та Вілухіна дещо відстали.
17:09 - Анаіс Бескон випереджає Віту Семеренко, а от Валя піднімається на 15-у позицію.
17:10 - Підгрушна у швидкості втрачає сходинки, випереджають її суперниці.
17:11 - Друга стрільба лежачи зараз буде.
17:12 - Домрачева пішла лідером! Кузьміна, Віта Семеренко та Вілухіна по одному штрафу!
17:13 - Валя закриває мішені та виходить поруч з Вітою - 7-е та 8-е місця, і 38 секунд відставання від Дарьї, від третього місця 19 секунд.
17:14 - Підгрушна знову чисто стріляє, але виходить лише 23-ою з відставання у 1 хвилину та 16 секунд.
17:15 - Домрачева "везе" Бескон уже 30 секунд, далі Кузьміна, Вірер, Тея Грегорін, Оберхофер, Макаряйнен, Соукалова, Бергер, Валя Семеренко, Скардіно та Віта Семеренко.
17:16 - Підгрушна 1 хвилину і 37 секунд програє, на жаль, шанси Олени дуже малі, хіба що на топ-десятку.
17:18 - Аж нецікаво!.. Домрачева закриває чергові п'ять, і тікає дуже далеко.
17:19 - Валя Семеренко також без штрафу! А от Віта знову на коло штрафу йде!..
17:19 - Домрачева, Кузьміна, Бергер, Валя Семеренко, Соукалова. Відставання Валі від Дарьї 46 секунд, але від другого місця лише 13!
17:20 - Підгрушна знову чисто проходить рубіж, однак задалеко вона... Віта, до речі, 12-ою вийшла
17:22 - Домрачева випереджає Кузьміну на 43 секунди! Фантастика! Далі Бергер, Данклі, Соукалова та Валя Семеренко.
17:23 - Валя Семеренко дещо відстала, можливо, тримає дихання перед стрільбою?
17:24 - Домрачева йде з одним промахом, але це вже перемога, не наздоженуть її.
17:25 - Валя Семеренко БЕЗ ПРОМАХІВ!!!
17:25 - А от всі інші потенційні суперниці промахуються!!!
17:26 - Відставання Валі від Домрачевої 36 секунд, і випереджає вона Бергер і Соукалова на 13 секунд!
17:27 - Бергер увімкнула свою неймовірну швидкість і вже обійшла Валю Семеренко!..
17:28 - Випереджає Валю і Тея Грегорін зі Словенії!..
17:29 - Віта Семеренко, до речі, піднялася у топ-десятку.
17:29 - Можливо, Валя вирішила зекономити сили на фінішний спурт?..
17:30 - Ні!.. Не вистачило сил у Валі Семеренко... Вона лише п'ята, хоча мала перевагу у 13 секунд після виходу зі стадіону...
17:30 - А ми вітаємо з перемогою Дарью Домрачеву! Другою фінішувала Тура Бергер, третьою - Тея Грегорін, а четвертою - Габріела Соукалова.
17:31 - Віта Семеренко фінішує 10-ою, а Підгрушна - 22-ою...
17:33 - Не вистачило сил у Валі Семеренко на останнє коло... Дуже багато вона програла своїм суперницям за цей кілометр з невеличким, хоча перед цим її хід був досить непоганим.
17:35 - Для Дарьї Домрачевої ця медаль є другою на Олімпіадах, але першою золотою. У Ванкувері білоруска була третьою в індивідуальній гонці.
17:36 - У Тури Бергер це також друга олімпійська нагорода. У тому ж таки Ванкувері вона вигравала ту саму "індивідуалку".
17:37 - Ну, і нарешті для Грегорін це - прем'єрна медаль на такому рівні.
17:38 - І ВСЕ! Дякуємо за увагу! Тепер усі наші сподівання полягатимуть на індивідуальну гонку у жінок, жіночу естафету та змішану естафету. Дякуємо за увагу!