На Континентальному кубку збірна України взяла 9 медалей, Черкасов виграв золото

03.02.2014 17:11 389 0

Збірна України повертається додому з Континентального кубка з дзюдо, який завершився у Болгарії, з дев'ятьма нагородами.

Єдиним чемпіоном у складі збірної України став Михайло Черкасов (100 кг), пише офіційний сайт Федерації дзюдо України.

У півфіналі йому судилося зустрітися зі співвітчизником Антоном Савицьким. А у вирішальній сутичці Черкасов декласував чемпіона Швейцарії Флавіо Орліка.

Савицького ж у втішному турнірі "сітка" знову звела зі ще одним українцем - цього разу Дмитром Бережним. Удача знову повернулася до Антона спиною - перемога Бережного менш ніж за півтори хвилини.

У суперважкій вазі Андрій Колесник та Олександр Гордієнко здобули бронзові медалі.

Ще дві бронзи в актив збірної України занесли Анастасія Турчин (78 кг) і Галина Тарасова (+78 кг).

Нагадаємо, у перший день призерами змагань стали Тетяна Джабраілова, Марія Буйок і Тетяна Левицька.

Наступним міжнародним турніром, де виступлять українські хлопці та дівчата, стане Великий шолом у Парижі (Франція).