Чоловіча збірна України виграла етап Кубку світу з фехтування на шпагах в Італії

27.01.2014 14:25 295 0

Українські шпажисти відкрили сезон золотою командною медаллю.

На етапі Кубку світу, який відбувся 24-26 січня в італійському місті Ліньяно, Богдан Нікішин, Дмитро Карюченко, Анатолій Герей та Ігор Рейзлін піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани.

У фіналі українці перемогли збірну команду Польщі (17:16), інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

На шляху до фіналу українські хлопці обіграли команди Казахстану (39:34), Італії (45:35) та Ізраїлю (36:30).

В особистих змаганнях, які передували командному турніру, шанс потрапити у четвірку найсильніших був в Анатолія Герея та Богдана Нікішина, проте обидва склали зброю у чвертьфіналі.

Герей поступився французу Івану Тревежо (13:15), а Нікішин - іншому французу Даніелю Жеренту (11:15).

Нагадаємо, Нікішин новий рік розпочав, здобувши бронзу у Катарі.