Усейн Болт та Серена Вільямс - кращі спортсмени у 2013-му році

29.12.2013 15:56 512 0

Шестиразовий олімпійський чемпіон і восьмикратний чемпіон світу ямайський легкоатлет Усейн Болт, а також відома американська тенісистка Серена Вільямс вдруге поспіль були визнані кращими спортсменами року за версією Міжнародної асоціації спортивної преси (AIPS).

Кращою командою стала мюнхенська "Баварія", повідомляється на офіційному сайті організації.

У 2013 році Усейн Болт виграв золоті медалі чемпіонату світу в Москві на дистанціях 100 і 200 метрів, а також в естафеті 4 по 100 м.

Вільямс здобула перемогу на підсумковому чемпіонату WTA, а також на Відкритих чемпіонатах США та Франції.

"Баварії" ж вдалося виграти всі турніри, в яких клуб приймав участь: чемпіонат Німеччини, Кубок Німеччини, Лігу чемпіонів і Суперкубок УЄФА, пише sport-olymp.com.