Чемпіонат Європи. Зевіна взяла "срібло" у плаванні на 100 м на спині

13.12.2013 20:28 272 0

13 грудня в Данії завершився другий день чемпіонату Європи з плавання на короткій воді.

Було розіграно 10 комплектів нагород, українці брали участь у чотирьох фінальних запливах.

Дарина Зевіна стала бронзовим призером у плаванні на дистанції 100 м на спині з результатом 56,94 секунди . З рекордом Європи перемогла датчанка Міє Нільсен - 55,99 секунди, "срібло" виграла чешка Сімона Баумртова (56,28) .

Максим Шемберев фінішував шостим в комплексному плаванні на 400 м (4.07,56), Анна Дзеркаль була сьомою на 200 м брасом (2.23,40 ).

Українська змішана комбінована естафета 4х50 у складі Дарини Зевіної, Андрія Коваленка, Андрія Говорова та Ганни Дзеркаль посіла восьме місце (1.40,18), пише СпортОнлайн.ua.