На турнірі "Великого шолому" у Токіо українські дзюдоїсти поки без медалей

30.11.2013 16:39 243 0

У перший день турніру серії Grand Slam з дзюдо у японському Токіо українські спортсмени нагород не здобули.

У ваговій категорії до 66 кг Георгій Зантарая у другому раунді програв Карлесу Чібані з Бразилії, який у підсумку став срібним призером.

Артем Василенко (81 кг) поступився японцю Такахіро Накаї у другому колі змагань. Віталій Попович у цій же категорії дещо далі дійшов, програвши у третьому раунді іншому японцю Кейті Нагашимі.

Сергій Дребот (73 кг) зазнав поразки у першому ж раунді.

У жінок у категорії до 48 кг Марина Черняк поступилася у вирішальній сутичці своєї групи, що дозволило їй продовжити боротьбу за бронзу, але у наступній зустрічі українку обіграла Крістіна Румянцева з Росії.

Марія Буйок і Тетяна Левицька (52 кг) стартовий бар'єр не подолали, а Шушана Гевондян (57 кг) зупинилася у другому колі.