Україна виграла "Кубок Турчина-2013", здолавши Білорусь. ФОТОРЕПОРТАЖ

27.11.2013 17:25 650 0

Національна збірна України з гандболу виграла ХVІ міжнародний турнір "Кубок Турчина", який був приурочений до вшанування 20-ої річниці з дня смерті видатного українського тренера.

У фінальному протистоянні підопічні Леоніда Ратнера були сильнішими за збірну Білорусі з рахунком 27:24, повідомляє кореспондент "Чемпіона".

Перша половина зустрічі пройшла фактично у рівній боротьбі. Українкам лише на останніх хвилинах вдалося відірватися від суперниць і піти на перерву, маючи 4-очкову перевагу, - 16:12.

Вирішальними у матчі стали стартові хвилини другої половини, коли "синьо-жовтим" вдавалося завершати точно майже кожну атаку, що дало їм перевагу у 6-7 пунктів.

В останні 10 хвилин збірна України дещо розслабилася, чим скористалися гості турніру, скоротивши рахунок до трьох м'ячів, але на більше їх не вистачило.

За перемогу збірна України отримала 2 тисячі доларів (друге місце - 1,5 тисячі, третє - 1 тисяча).

Окрім того, найкращим гравцем турніру було визнано Ганну Редьку. Титул кращого бомбардира отримала Вікторія Борщенко, воротаря - Наталія Пархоменко. Кращою крайньою стала Юлія Манагарова.