ЧС-2014. Україна - Польща 1:0. Ще один крок на зустріч Мундіалю. ВІДЕО

11.10.2013 20:25 1813 0

Збірна України гарантувала собі як мінімум друге місце у відбірковій групі Н у відборі до ЧС-2014. У нервовому матчі українці здолали команду Польщі з рахунком 1:0. Команда Михайла Фоменка виконала установку свого тренера і отримала цілком заслуженну і таку потрібну перемогу.

Польща у грі з Україною не пішла ва-банк хоча команді Форналіка у Харкові була потрібна лише перемога. Поляки у першому таймі мали більше шансів засмутити українців. В одному з моментів на шляху м`яча у ворота П`ятова став Коноплянка, який вибив круглого з пустих воріт. Ще в одному з моментів не вдався удар головою Роберту Левандовськи з метрів 10-ти.

Українці в перші 45-хилин здебільшого били по воротах Боруца з середньої дистанції. Небезпечні удари вийшли в Едмара та Шевчука. Кінцівку першого тайму команди завершили без гольових моментів і берегли сили на заключні 45-хвилин.

Другий тайм збірна України розпочала без замін, хоча вихід на поле свіжої крові бажали і глядачі, і сама гра. Не виходила гра в Зозулі, якому не давали захисники поляків навіть прийняти м`яч. І на 62-й хвилині Фоменко визрів на заміну. Замість Зозулі вийшов Девич і на фарт українці забили через дві хвилини. Після пасу з флангу Коноплянки Ярмоленко у штрафній обробив м`яч і пробив у верхній кут воріт Боруца.

Поляки після забитого голу не пішли вперед і очкували свого шансу. На 75-ій хвилині захисники не втримали знову Левандовськи і той пробив поруч зі штангою. Через хвилину ще один удар Блашчіковскі з кількох метрів приймає сітка воріт із зовнішнього боку.

Останні десять хвилин матчу була інфарктна гра. Україна вистояла, а Польща не зуміла стрибнути више своєї голови.

Тепер перспективи українців у групі Н зрозумілі. Команді Михайла Фоменка варто перемагати на виїзді Сан-Марино і чекати, що Польща зуміє відібрати очки в Англії, що не зуміла зробити Чорногорія. Українців ж нині може тішити лише одне,що нижче другого місця ми вже не опустимося.