Українці взяли шість медалей чемпіонату світу серед ветеранів

06.10.2013 17:45 126 0

Шість медалей завоювали українські спортсмени на чемпіонаті світу серед ветеранів у Сараєво.

У перший день українські вільники завоювали дві медалі. Георгій Манучарян став чемпіоном світу у категорії 130 кг (Е, 56-60 років) , а Ігор Корольков приніс команді - бронзу (69 кг F, 61-65 років)

Як зазначає сайт Асоціації спортивної боротьби України, Манучарян уже вшосте став переможцем чемпіонату світу серед ветеранів.

Потім українці покращили результат і завоювали повний комплект медалей. Сослан Адирхаєв став чемпіоном у категорії 76 кг (D, 51-55 років), Михайло Ниліпюк завоював срібло у вазі 63 кг (D, 51-55 років), а Володимир Оглоблін став бронзовим призером в категорії 97 кг (С, 46-50 років).

Золоту крапку в останній день поставив Сергій Ратушняк, ставши чемпіоном у категорії 76 кг (А, 35-40 років).