ЧС-2013. Українки здобули ще дві бронзові медалі чемпіонату світу

29.07.2013 18:23 416 0

Українські представниці синхронного плавання в останні дні розіграшу медалей чемпіонату світу в Барселоні здобули дві бронзові нагороди.

Фінішувавши третіми у змаганнях груп (технічна програма), українки вважалися претендентками на медалі і в довільній програмі, і в комбінації.

Своїм виступом Лоліта Ананасова, Олена Гречихіна, Ганна Клименко, Олександра Сабада, Катерина Садурська, Анастасія Савчук, Анна Волошина й Ольга Золотарьова підтвердили, що гідні місця на п'єдесталі пошани. Їхня оцінка - 93.640.

А вже наступного дня Ананасова, Марина Голядкіна, Гречихіна, Клименко, Катерина Резнік, Сабада, Садурська, Савчук, Волошина й Ольга Золотарьова знову стали бронзовими призерками - у комбінації - 93.350.

В обох видах програми перемога дісталася росіянкам, а срібло - іспанським спортсменкам.

Цей чемпіонат світу переписав історію вітчизняного синхронного плавання, адже вперше українські спортсменки здобули нагороди змагань такого рівня.