Євген Удинський – чемпіон Європи серед юніорів

04.07.2013 19:21 125 0

У столиці Македонії Скопье проходить Чемпіонат Європи 2013 серед молоді для борців греко-римського стилю.

У перший день Чемпіонату Європи приймали участі класики вагових категорій: 50, 60, 74 і 96 кг, інформує офіційний сайт Федерації греко-римської боротьби України.

Вагову категорію до 50 кг представляв юніор з Донецької області Удинський Євген.

Розташувавшись в самому низу турнірної сітки з 13 чоловік, Євгеній почав своє сходження. Перша зустріч з угорцем Йозефом Андрасі закінчилася перемогою українського спортсмена з рахунком 7:2. Другим суперником Удинського був болгарин Спасов, якого він переміг технічно.

У півфіналі Євгеній упевнено обіграв хорвата Тоні Брала 8:0. У фіналі проти грузина Іраклі Шавадзе, Євген завоював золоту медаль.

Євген вдруге раз стає чемпіоном Європи, уперше він отримав це звання у Варшаві в 2011 році, коли став Чемпіоном Європи серед кадетів.