"Московський виклик". Бондаренко, Земляк і Рємєнь здобули золоті нагороди

12.06.2013 08:23 393 0

У Москві завершився турнір "Московський виклик" з легкої атлетики. Серед його переможців були й українці.

Серію успішних виступів продовжує стрибун у висоту Богдан Бондаренко. Українець знову переміг, показавши результат 2.28 м, пише сайт Федерації легкої атлетики України.

На старт з бігу на 400 метрів вийшли відразу три українки, а Ольга Земляк завершила дистанцію у статусі переможниці (52.26 с). Аліна Логвіненко фінішувала четвертою (52.84), а Юлія Баралей - п’ятою (52.91).

Ще одну перемогу Україні принесла Марія Рємєнь. Дистанцію 200 метрів вона подолала за 22.73 с.

Віктор Кузнецов став четвертим у секторі для потрійного стрибка. Українець виконав лише три спроби й у найкращій з них приземлився на позначці 16.41 м. Четвертою також була Ганна Гацько. У секторі для метання спису вона показала 55.69 м.

Іван Єрьомін у секторі для стрибків із жердиною показав 5.30 м. Цю висоту він подолав з другої спроби та посів шосту сходинку. Володимир Бураков фінішував сьомим у фіналі А з бігу на 400 метрів (47.23 с).