Чемпіонат України з п'ятиборства виграли Павлюк і Буряк

11.06.2013 19:14 584 0

У Києві відбувся відкритий чемпіонат України із сучасного п'ятиборства, участь у якому взяли 46 атлетів з України, Росії та Білорусі.

У запеклій боротьбі перше та друге місце посіли Денис Павлюк (м. Київ) і Руслан Наконечний (Донецька обл.) відповідно, набравши однакову сумарну кількість очок - 5844, пише сайт НОК України.

У змаганнях жінок із самого початку три молодих спортсменки - Анастасія Спас, Ганна Буряк та Ірина Хохлова - очолили турнірну таблицю та змагалися за звання чемпіонки.

Цього разу свою першість підтвердила переможниця двох етапів Кубку світу та бронзова призерка фіналу Кубку світу Ганна Буряк (Луганська обл.), набравши 5468 пунктів. Срібло дісталося Ірині Хохловій (Донецька обл.) - 5348.

Бронзовою призеркою стала Анастасія Спас (Донецька обл.), яка після невдалого виступу у конкурі фінішувала з 5072-ма очками.

Додамо, що участь у турнірі не взяла бронзова призерка Олімпійських ігор-2008, переможниця фіналу Кубку світу-2013 Вікторія Терещук.