Екстра-ліга. "Енергія" - бронзовий призер чемпіонату України

09.06.2013 17:00 452 0

У четвертому матчі серії плей-офф за третє місце Екстра-ліги "Енергія" здолала ЛТК з рахунком 4:1.

У першому таймі "Енергія" більше володіла м’ячем, натомість "ЛТК" грав на контратаках. Причому, випади гостей були достатньо небезпечними.

"Енергія" відповіла небезпечним ударом Чепорнюка, а потім точним "пострілом" Коваля. Сергій пробивав з відстані десяти метрів, після його удар м’яч від перекладини відлетів за лінію воріт - 1:0.

Після перерви луганці спробували переломити хід гри, натомість "Енергія" трохи збавила оберти. В "ЛТК" хоч і не було багато гольових моментів, але один з них вони таки зуміли реалізувати - з пасу Іванова забив Шпигар.

На 26-й хвилині небезпечно пробивав Разуванов, після чого м’яч поцілив у Кардаша, а потім у перекладину. Усе на тій же хвилині "зелено-білі" знову вийшли вперед. Завершальний удар у доробку Рогачова.

Надалі всі спроби "ЛТК" знову зрівняти рахунок нівелювалися грамотною грою у захисті галичан і надійними діями Кардаша.

На 36-й хвилині Роман Ковальчик пішов ва-банк. Він випустив п’ятого польового гравця. А через хвилину "Енергія" збільшила свою перевагу. З дуже гострого кута Савенка "пробив" Овсянніков - 3:1.

Поховати інтригу у матчі міг Якунін. Луганці заробили шостий фол, і Сергій взявся виконувати дабл-пенальті. Але він пробив вище воріт. А ось Овсянніков своєю нагодою оформити дубль скористався - він на останній хвилині зі своєї половини майданчика поцілив у порожні ворота ЛТК - 4:1.

За матеріалами офіційного сайту СК "Енергія" (Львів)