"Карпати" достроково стали дворазовими чемпіонами

06.05.2013 15:32 244 0

Ужгородські "Карпати" перемогли криворізьку "Спарту" 33:27, таким чином оформивши достроково чемпіонство у жіночій гандбольній Суперлізі.

Перший гол у матчі "Карпати" забили вже на 30-ій секунді. Відзначилася Надія Воронова. Цей гол і задав темп гри.

Чемпіонки України вирішили не відкладати  оформлення свого другого чемпіонства та почали впевнено робити свою справу: швидкі контратаки, надійний захист, ефективні атаки через центр Туркало, Цибуленко та Лозінської. Як наслідок - уже до середини першого тайму відрив був до 5-6 голів на користь "Карпат".

Ближче до свистка на перерву гості почали все частіше втрачати м’ячі, завдяки чому ужгородки тільки збільшували свою перевагу. Таким чином, на перерву команди пішли з рахунком 20:10.

У другому таймі характер гри не змінився. "Карпати", розбавивши склад декількома молодими гравцями, продовжили вдалі дії в атаці. "Спарта", правда, не відставала та не пускала чемпіонів у відрив.

Наприкінці матчу суперники дещо попсували нерви чемпіонкам, скоротивши відстань до шести голів, а за дві хвилини до кінця - до п'яти. Але останнє слово було за "Карпатами" - за 3 секунди до кінця забила Надія Воронова, остаточно визначивши рахунок 33:27.

За матеріалами офіційного сайт ГК "Карпати"

Додамо, що це другий поспіль титул "Карпат". Окрім ужгородок, чемпіонат України вигравали "Мотор" (Запоріжжя) - 14 разів, київський "Спартак" - три рази, а також криворізька "Спарта" ("Смарт") - три рази.

Суперліга України з гандболу

Жінки

ІІІ етап, 3 день

5 травня

Карпати" (Ужгород) - "Спарта" (Кривий Ріг) 33:27 (20:10)

"Карпати": Балог, Артемчук, Цибуленко (6), Туркало (6), Малюченко, Семаль (1), Лєбєдєва (1), Петровська (2), Тарасова (5), Шолковська (1), Лозінська (3), Воронова (4), Шваб (1), Кільч (2), Кот (1)

"ПУ-ДПС-БВУФК" (Ірпінь) - "Галичанка" (Львів) 22:32 (12:17)

"Спартак" (Київ) - "Дніпрянка" (Херсон) 23:23 (13:11)

Турнірне становище: "Карпати" - 62 (32), "Галичанка" - 55 (33), "Дніпрянка" - 39 (32), "ПедУніверситет" - 29 (33), "Спартак" - 26 (33), "Спарта" - 13 (33), "РЕАЛ" - 4 (32)