В Кореї українські рапіристи залишилися без нагород

29.04.2013 19:22 274 0

На етапі кубка світу з фехтування на рапірах, що відбувся 26-28 квітня в Сеулі, найкращий з українців - Ростислав Герцик - фінішував на восьмому місці.

Як пише сайт НФФУ, у чвертьфіналі Ростислав поступився майбутньому переможцю турніру лідеру світового рейтингу італійцеві Андреа Кассара (9:15).

Ще три наших спортсмена вибули з боротьби в 1/32 фіналу. Клод Юнес поступився росіянину Реналю Ганєєву (11:15), Андрій Погребняк - американцеві Мілесу Чамлі-Ватсону (9:15), а Володимир Колтиго - єгиптянинові Тареку Аяд (14:15).

У командному турнірі українці так само завершили свій виступ на восьмому місці. Вигравши зустріч у 1/8 фіналу у збірної Японії, наші хлопці поступилися італійцям (29:45), далі програли росіянам (33:45) і в поєдинку за 7 місце не впоралися зі збірною Кореї (33:45).